Kaip atrasti verslumą savyje?

            Įdomu, kad mokslininkai, kurie vienbalsiai verslumą laiko inovacijų, modernumo, gebėjimo konkuruoti su kitais priemone, jie nesutaria dėl pačios verslumo sampratos. Nepaisant to, pavarčius mokslinius straipsnius, žodynus, galima pastebėti, jog žodis „verslumas“ yra tarsi įvairių komponentų sandūra. Aišku, skirtingi tyrėjai, išskiria ir skirtingas verslumo sudedamąsias dalis, savybes. Tiesa, visos jos turi ir kai ką bendrą – jos yra reikalingos verslumo plėtotei. Taigi, čia labai svarbus tampa iniciatyvumas, kūrybiškumas, organizuotumas, geras laiko pajautimas, gebėjimas mąstyti kritiškai krizinėse situacijose, noras lyderiauti, įžvalga. Šie gebėjimai šiandieniniame verslo pasaulyje yra iš tiesų privalomi. Neturintieji tokių savybių, sėkmingo verslo sukurti negali. Todėl pajutę, jog pasižymite minėtosiomis savybėmis, stenkitės jas ugdyti ir tobulinti. Juk tai – kaip ilgalaikes paskolos – būdas ne tik gyventi geriau, bet ir šansas pakeisti gyvenimą.

            Prie jau aptartų būdo savybių yra priskiriamos ir išugdomos, susijusios su verslo sferos pažintimi. Tai galėtų būti teisės srities, politikos, ekonomikos reiškinių, socialinės sferos, technologinių naujovių supratimas ir gebėjimas turimas žinias greitai pritaikyti savo darbo srityje – versle. Kalbant apie šias savybes, svarbu pasakyti, jog žmogus turi labai stengti domėtis viskuo, kas vyksta pasaulyje. Tai gali būti kultūros, verslo, socialinės srities spaudos skaitymas, dalyvavimas konferencijose, seminaruose. Taip pat tai apima ir įvairių daiktų įsigijimas. Pagalvokite, gal jūsų verslas taps kur kas efektyvesniu, jei turėsite 3D spausdintuvą? Aišku, jog išbandyti viską, kas yra naujai sukuriama – be galo brangu. Todėl pasinaudoję ilgalaikes paskolos teikiamomis galimybėmis, galite toliau sėkmingai vystyti savo verslą ir demonstruoti savo pranašumą prieš konkurentus būtent inovatyvumu.

            Nenustebkite, jei pradėję domėtis verslumu, sužinosite, jog vieni mokslininkai teigia, esą verslumas yra įgimtas ir jo išmokti – neįmanoma, o kiti, lygiai taip pat atkakliai tvirtina, jog visas versliam žmogui reikalingas savybes galima savyje išugdyti. Geriausia vadovautis tokia mintimi: žmoguje yra verslumui reikalingų savybių, tačiau jas būtina ugdyti. Todėl nepamirškite skirti laiko sau – mokykitės ir tobulėkite, o jei tam reikia papildomų finansų, drąsiai kreipkitės dėl ilgalaikes paskolos, ir toliau sėkmingai plėtokite savo verslą.

PaskolosTau.lt – Kad gyvenimas būtų lengvesnis…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *