Ką žinote apie kreditų politiką?

Bendrąja prasme tarptautinė kreditų politika turi padėti nustatyti absorbuojamos rizikos laipsnį, leisti eksportuotojui išnagrinėti naujus eksporto finansavimo būdus ir paruošti eksportuotoją aplinkos pokyčiams. Jei kalbame apie lokalius atvejus, matome, jog kreditų politika taip pat siejama su rizikos laipsnio nustatymu, skolinamos sumos dydžio, palūkanų normos nustatymu ir abiejų pusių saugumo užtikrinimu. Būtent todėl paskolos internetu šiandien yra tiek pat saugus skolinimosi būdas, kaip ir skolinimasis iš banko ar artimųjų.

Aišku, nė vienas žmogus negali kontroliuoti finansinės aplinkos, todėl jis turi skirti kiek galima daugiau dėmesio kruopščiai jos analizei. Tik taip galima veikti tinkamai, reaguojant į rinkos poreikius. Žinoma, efektyvūs finansiniai planai gali ženkliai paremti marketingo programą. Dėl šios priežasties palankus kreditavimas, pavyzdžiui, paskolos internetu, gali būti apmokestintos didesniais mokesčiais, bet siejamos su geresnėmis garantijomis, dėl ko ir verta rinktis būtent šį pasiūlymą.

Natūralu, kad pagrindinis pardavėjo tikslas – gauti apmokėjimą ir laiku įteikti, už ką yra sumokėta. Vis tik, prieš priimant užsakymą marketingo specialistas jau turi būti suformulavęs priimtino rizikos laipsnio politiką, supažindinęs su sandorio politika. Dėl šios priežasties kreditus teikiančios įmonės ir yra saugios: prieš pasirašydami paskolos internetu sutartį, jie išanalizuoja tiek kliento, tiek savo, kaip paslaugos tiekėjo riziką, nustato dabartinę rinkos situaciją.

Na, o jei norite žinoti, kaip nustatomas kredito dydis, tai turite suvokti, kad yra trys svarbiausieji veiksniai:

  • Firmos savybės (jos dydis, patirtis, klientų skaičius, finansinių sandorių apimtis).
  • Rinkos charakteristikos (ekonomikos pakilimo laikas ir krizinė situacija gali veikti paskolos internetu palūkanų dydį, kruopštesnę klientų atranką).
  • Atskiro sandėrio sertifikavimo veiksniai (čia kalbama apie kliento apsaugos poreikį, apmokėjimo dydį, konkurentų siūlomas sąlygas, pavyzdžiui, matydami, kad konkurentai paskolos internetu palūkanas sumažino, tokių veiksmų imsimės ir mes, atkreipiamas dėmesys ir į kliento mokumą, „stiprumą“ – jei anksčiau turėjote problemų dėl mokėjimų, vis dar esate įsiskolinęs, tai norėdami apsaugoti savo įmonę ir joje dirbančius asmenis, sutartyje turėsime numatyti daugiau saugiklių).

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *