Greita paskola

Apie įmonę

Šiandien nė vienas nesame apsaugotas nuo įvairiausių netikėtumų, jų tarpe – ir nenumatytų, neplanuotų, skubių ir būtinų išlaidų. Kitaip tariant – nuo ilgalaikių ar trumpalaikių finansinių problemų. Atsižvelgdami į šias galimas problemas ir galvodami apie patogius bei palankius jų sprendimus, teikiame greituosius kreditus, tiksliau įvardijamus kaip smulkaus vartojimo kreditai, arba paskolos.

Mes džiaugiamės, kad daugelis klientų, pasinaudoję mūsų greitųjų kreditų suteikimo paslaugomis, lieka patenkinti. Pas mus nereikalingos jokios „privalomos“ lojalumo programos, kitur galimai naudojamos klientų „pririšimui“ ir suteikiančios galimybę pasiskolinti didesnę, pvz., 5000 Lt, pinigų sumą, tik pasinaudojus mažesniais kreditais ar pan. Mūsų įmonė, kaip smulkaus kredito paslaugų teikėja, iki 5000 Lt kreditus suteikia iš pirmojo karto, jei tik klientas atitinka paskolos gavėjo kriterijus www.paskolostau.lt/greitas-kreditas-paskolos-internetu-duk

Kad išvengti nesusipratimų, turime įvertinti klientų mokumą, tačiau tai yra greitas ir nepažeidžiantis kliento interesų procesas. Jūsų duomenys gali būti tikrinami SVKB (Smulkiųjų vartojimo kreditų biuro) duomenų bazėje. Esame Lietuvos smulkiųjų vartojimo kreditų asociacijos nariai. Ši asociacija bendradarbiauja su Valstybine vartotojų teisių apsaugos tarnyba bei Valstybine duomenų apsaugos inspekcija.